Nasza oferta

Zobacz, co przygotowała dla Ciebie nasza warszawska wypożyczalnia motocykli Harley-Davidson! Te legendarne maszyny charakteryzują się nie tylko wyjątkowym designem, typowym dla prawdziwych stalowych rumaków, ale i ponadczasową elegancją. Dzięki temu jazda nimi to czysta przyjemność.

Proponujemy wynajem dwóch typów motocykli tego producenta. W katalogu RentHub dostępne są m.in. jednoślady w wersji Touring – będące wzornictwem najbliżej tradycyjnych modeli marki Harley-Davidson, wyposażone w pojemne sakwy i bagażniki, a także Softail – idealne dla tych, którzy po prostu chcą czerpać radość z jazdy.

Dlaczego warto sięgnąć po wynajem motocykli?

Jazda „harleyem” to sama przyjemność, czerpana z poczucia swobody i mocy tej niezwykłej maszyny. Korzystając z możliwości, jakie oferuje wypożyczalnia RentHub z siedzibą w Warszawie, w atrakcyjnej cenie wynajmiesz najlepsze z motocykle ze stajni Harley-Davidson. Chciałbyś chociaż przez chwilę posiadać mocarnego Fat Boy’a? A może jesteś bardziej przywiązany do tradycji i wybierzesz model Heritage? Znajdziesz je w naszej ofercie!

Touring

Softail

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wynajmem samochodów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pośrednictwem formularza. Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się sprostań oczekiwaniom