Nasza oferta

Możesz spełnić swoje marzenia o prowadzeniu luksusowego auta! Jeśli natomiast korzystasz z pojazdów klasy premium na co dzień i potrzebujesz innego niż prywatne z jakiegoś powodu – nie musisz rezygnować z komfortu, do którego jesteś przyzwyczajony. Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych w Warszawie zapewnia klientom najwyższej klasy auta, które są zarówno szybkie, jak i bezpieczne.

Naszym priorytetem jest kontrolowanie stanu technicznego oferowanych pojazdów i dbanie o ich nienaganny wygląd, by cieszyły swojego przyszłego kierowcę. Sportowe samochody premium, które mamy na wynajem posiadają doskonałe parametry techniczne i robią niesamowite wrażenie – niektóre z nich występują w niespotykanych wersjach.

Niejeden model z naszej oferty jest marzeniem wielu kierowców! W wypożyczalni mamy takie marki, jak Audi, Mustang czy BMW, które zapewnią Ci niezapomniane przeżycia. Na szczególną uwagę zasługuje klasycznie wyglądający Mustang GT czy kultowy sportowy samochód, jakim jest Audi RS6. Będziesz mógł wynająć ten model, który najlepiej Ci odpowiada – dostępne są ze skrzynią automatyczną, manualną, o różnych pojemnościach i przyspieszeniu.

Poniżej przedstawiamy ofertę naszej wypożyczalni – wypożycz auto premium na przejażdżkę już dziś!

bmw m2 renthub

BMW M2

Już od 349,00  

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wynajmem samochodów zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź za pośrednictwem formularza. Odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się sprostań oczekiwaniom